Про кібербулінг для підлітків

Цифрова освіта "Безпека в Інтернеті"

5 мультфільмів, які допоможуть запобігти булінгу серед дітей

Повідомляємо, що за даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації, пропонуємо для перегляду   відеоролик: Stop Sexting, «Припиніть струшувати дитину», що носять соціально значимий, некомерційний, характер.

ФІЛЬМ #stop sexтинг

Non scuoterlo it   Shaken Baby Syndrome sub 2