ЗНО, ДПА

Подготовка к ДПА и ЗНО

До  уваги  осіб,  які  планують  брати  участь  у  ЗНО  2017!

ПОРЯДОК проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Наказ Міністерства освіти і науки України 10 січня 2017 року  № 25

Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. Наказ МОН України № 889 від 27 липня 2016 року

Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Наказ МОН України № 1055 від 31 серпня 2016 року

ЗНО 2017 проводитиметься з 23.05 до 15.07.2017.

Календар проведення ЗНО 2017

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку...

!!! Результати ЗНО з трьох предметів зараховуватимуться як результати ДПА:

1) українська мова і література (українська мова);

2) математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття);

3) один навчальний предмет за вибором випускника.

!!! На сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти у розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено корисну інфографіку  «Характеристика сертифікаційної роботи з української мови і літературиісторії Україниматематикигеографіїанглійської мовибіологіїфізики та хімії»

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2017 РОКУ ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Особливості вступу до внз в 2017 році

Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році

2015/2016 учбовий рік

-КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЗАВДАННЯ З РОЗГОРНУТОЮ ВІДПОВІДДЮ (ВЛАСНОГО ВИСЛОВЛЕННЯ) З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

-КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЗАВДАНЬ З РОЗГОРНУТОЮ ВІДПОВІДДЮ З МАТЕМАТИКИ

-КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЗАВДАННЯ З РОЗГОРНУТОЮ ВІДПОВІДДЮ (ВЛАСНОГО ВИСЛОВЛЕННЯ) З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ПРОГРАМА  ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 2015/2016:

-З БІОЛОГІЇ;

-З ФІЗИКИ;

-З ГЕОГРАФІЇ;

- З ХІМІЇ;

- З МАТЕМАТИКИ;

-  з історії України;

- З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

- ЗНО з української мови і літератури: особливості тесту 2016 року

-ЗНО з математики: особливості тесту 2016 року

- ЗНО з історії України: особливості тесту 2016 року

- ЗНО з хімії: особливості тесту 2016 року

-ЗНО з географії: особливості тесту 2016 року

-ЗНО з фізики: особливості тесту 2016 року

- ЗНО з біології: особливості тесту 2016 року

-ЗНО з англійської мови: особливості тесту 2016 року

- Зміни до наказу №940 "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році"

-Лист Міністерства освіти і науки України від 16.10.2015 №2/2-13-2075-15 «Щодо програм зовнішнього незалежного оцінювання»

-Наказ № 1121 від 01 жовтня 2014 року «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти»

-Наказ Українського центру ОЯО від 29.10.2015 №81 "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році"

-Памятка пробного ЗНО

- Результаты сдачи ВНО по украинскому языку и литературе учащихся гимназии №6 в 2015 году. В рейтинге лицеев и гимназий Украины по результатам сдачи ЗНО 2015 по украинскому языку и литературе Запорожская гимназия №6 вошла в 100 лучших учебных заведений Украины. В области гимназия заняла 4 место, в  г. Запорожье - 3 место.

- Про затвердження Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання

- Критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю з української мови і літератури, математики, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов

- Демонстраційні варіанти тестів

- Що таке тестовий бал,  як він визначається й конвертується в оцінку (бал) за рейтинговою шкалою 100 – 200?

- Справочник ВУЗы Украины

- Рейтинги ВУЗов Украины

- В розділі «Підготовка до ЗНО» на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщені програми з предметів.

- Бесплатные ЗНО онлайн-тесты по всем предметам. Мгновенный подсчет рейтинга. Сайт доступен по адресу: zno-online.com"

- Тести ЗНО онлайн

- Курсы для подготовке к ЗНО

- Сайт Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти - посилання