Самоврядування

Короткий опис системи ЕССДІ

(економічно-соціальна система дитячих ініціатив)

Модель ДСВ ЕССДІ базується на виконанні прямих обов`язків гімназистів – навчання, участі виховній роботі та дотримання внутрішніх правил розпорядку гімназії, де класні колективи - це підприємства - ІТОГи (інтелектуально-творче об`єднання гімназистів), які за свою роботу (створений продукт або надані послуги) можуть заробити гімназичну валюту - альміки.

Переваги цієї системи полягають у:
- сучасності форм роботи
- фінансовому заохоченні
- можливості вибору заходів для участі
- можливості навчися самопрезентації під роботі з іншими ІТОГами
- підтримці дитячої ініціативи
- можливості вибору власного навантаження
- індивідуального підходу до творчих учнів
Завдяки даній моделі можна визначити активність колективу та якість його роботи.

Вже третій рік поспіль ми працюємо за системою дитячого самоврядування ЕССДІ і ця система себе цілком виправдала, давши можливість реалізувати свій потенціал творчим дітям та дітям орієнованим на громадську діяльність.

Результати роботи колективів за 2016-2017 рік були різними, та об’єм роботи, за який клас був готовий взяти відповідальність - це власний вибір колективу. ІТОГи були урочисто нагороджені на Церемонії успішності та досягнень Щорічній Конференції «Твої можливості, людино!»

Кращими колективами за 2017-2016 навчальний рік визнано:

7-А (куратор Тараніна О.Ю), 8-В (куратор Дрюк Т.О.), 7-Б (куратор Щеголеватих О.Д.), 8-А (куратор Почтар В.Г.)

Активними колективами, що претендують на звання кращих колективів 2017-2018 року визнано:
5-Б (куратор Усата О.В.) ,6-А (куратор Божко Н.А.), 9-А (куратор Міфтахова Л.Г.), 9-Б (куратор Завидовська Н.В.)

Найвищу оцінку за якісну роботу та перемогу в номінації «Бренд року» став колектив 8-В клас (куратор Дрюк Т.О.)

Персональні нагороди за проведену роботу у продовж навчального року та титул «Експерт року» отримали Жир Софія 9-А та Скляр Олександра 9-Б

У 2017-2018 навчальному році були внесені корективи щодо форм роти, запропонованих дітям та розширений спектр форм роботи за власною ініціативою. Такі зміни дадуть змогу дітям контролювати своє навантаження та обирати форми роботи з урахуванням вікових особливостей та інтересів.

Крітерії оцінювання ІТОГів

School TV «Шкільне телебачення»