Батькам

Шановні батьки!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в школі. Відповідно до Закону України «Про освіту» відповідальність за відвідування уроків дітей несуть батьки.

На виконання розпорядження міського голови від 18.08.2014 № 301р «Про організацію виконання вимог чинного законодавства щодо забезпечення прав дітей на одержання повної загальної середньої освіти у 2014-2015 навчальному році», наказів департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради від 01.09.2014 № 331/р, ТВОМС Комунарського району від 01.09.2014 № 235/р та наказу по гімназії 01.09.2014 №366/р «Про забезпечення здобуття обов’язкової повної загальної середньої освіти дітьми і підлітками шкільного віку» та у зв’язку з участю гімназії №6 у Всеукраїнському профілактичному заході «Урок», посилено щоденний контроль за станом відвідування учнями навчального закладу.

У зв’язку з цим пропонуємо вам ознайомитися з системою роботи гімназії №6щодо попередження пропусків занять учнями:

Щоденно куратор здійснює контроль за відвідуванням занять учнями, позначає відсутніх у класному журналі, записує прізвища відсутніх учнів (вказує на причину) у Журналі обліку пропуску уроків учнями школи.
  1. Батьки зобов’язані своєчасно інформувати куратора про причину відсутності дитини (учня) до початку занять в перший же день його відсутності на уроках.
  2. Виправдувальним документом про відсутність учня на уроках вважаються:

-         медична довідка з печаткою лікаря і установи;

-         заява від батьків на ім’я директора школи з поясненням причини та терміну відсутності учня (у разі санаторно-курортного лікування додається ксерокопія путівки);

-         пояснювальна записка від батьків на ім’я директора про причини відсутності (1-2) дні.

1. Відпускати учнів з уроків у разі поганого самопочуття дозволяється куратору або учителю-предметнику, про це в той же час інформується черговий адміністратор.
  2. Випускати учнів зі школи дозволяється тільки по записці куратора, чергового адміністратора по школі у супроводі батьків.