Батькам

Ознайомитися з нормативними документами можна за наступним посиланням на офіційний сайт Міністерства oсвіти і науки України: mon.gov.ua

Витяг з розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 22.05.2017 №237 «Про затвердження  Порядку направлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку»

3.6. Забезпечити першочергову організацію повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей-інвалідів.

Червень-серпень 2017

Витяг з наказу  Запорізької міської ради ТВО  Комунарського району від 30.05.2017 №260 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій», щодо оформлення відповідних документів

4.5. Інформувати батьків (або інших законних представників) про те, що для  направлення до позаміських дитячих закладів відпочинку та оздоровлення  діти повинні пройти медичний огляд та надати «Медичну довідку на дитину,  яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку» (форма первинної облікової документації №079/о, яка затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 травня 2013 року №435, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 року за №990/23522).

До відправлення   дітей на  кожну зміну

4.7. … що дитина має право на безоплатне та пільгове забезпечення за рахунок коштів державного бюджету путівкою до дитячого закладу оздоровлення один раз на рік за умови, що така путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок коштів місцевих бюджетів (відповідно до п.7 Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 №734 зі змінами та доповненнями) шляхом їх своєчасного  інформування на батьківських зборах, розміщення інформації на сайтах навчальних закладів, інформаційних стендах.

Шановні батьки!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в школі. Відповідно до Закону України «Про освіту» відповідальність за відвідування уроків дітей несуть батьки.

На виконання розпорядження міського голови від 18.08.2014 № 301р «Про організацію виконання вимог чинного законодавства щодо забезпечення прав дітей на одержання повної загальної середньої освіти у 2014-2015 навчальному році», наказів департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради від 01.09.2014 № 331/р, ТВОМС Комунарського району від 01.09.2014 № 235/р та наказу по гімназії 01.09.2014 №366/р «Про забезпечення здобуття обов’язкової повної загальної середньої освіти дітьми і підлітками шкільного віку» та у зв’язку з участю гімназії №6 у Всеукраїнському профілактичному заході «Урок», посилено щоденний контроль за станом відвідування учнями навчального закладу.

У зв’язку з цим пропонуємо вам ознайомитися з системою роботи гімназії №6щодо попередження пропусків занять учнями:

Щоденно куратор здійснює контроль за відвідуванням занять учнями, позначає відсутніх у класному журналі, записує прізвища відсутніх учнів (вказує на причину) у Журналі обліку пропуску уроків учнями школи.
  1. Батьки зобов’язані своєчасно інформувати куратора про причину відсутності дитини (учня) до початку занять в перший же день його відсутності на уроках.
  2. Виправдувальним документом про відсутність учня на уроках вважаються:

-         медична довідка з печаткою лікаря і установи;

-         заява від батьків на ім’я директора школи з поясненням причини та терміну відсутності учня (у разі санаторно-курортного лікування додається ксерокопія путівки);

-         пояснювальна записка від батьків на ім’я директора про причини відсутності (1-2) дні.

1. Відпускати учнів з уроків у разі поганого самопочуття дозволяється куратору або учителю-предметнику, про це в той же час інформується черговий адміністратор.
  2. Випускати учнів зі школи дозволяється тільки по записці куратора, чергового адміністратора по школі у супроводі батьків.