Ми відкриємо для Вас Світ знань!

  ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з математики

Кисільова Дарія

7-В

ІІм.

Фідрік О.І.

Комар Ксенія

7-А

ІІм.

Свиридова Н.В.

Матюшко Каріна

7-Б

ІІм.

Фідрік О.І.

Безруков Іван

7-В

ІІІм.

Фідрік О.І.

Заїка Єлизавета

7-А

ІІІм.

Свиридова Н.В.

Пасічник Павло

7-А

ІІІм.

Свиридова Н.В.

Калугіна Марія

6-Б

ІІІм.

Назюта О.О.

Маловічко Євгенія

9-Б

ІІІм.

Пономаренко Н.А.

Зінченко Анна

9-Б

ІІІм.

Пономаренко Н.А.


ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з правознавства

Бондаренко Аліна

11-Б

Ім.

Почтарь В.Г.

Залевська Ольга

10-А

ІІм.

Почтарь В.Г.

Прєснякова Анастасія

10-А

Ім.

Почтарь В.Г.

Коробка Марія

10-А

ІІІм.

Почтарь В.Г.

Олійник Дар’я

10-А

ІІІм.

Почтарь В.Г.

Зінченко Анна

9-Б

І м.

Почтарь В.Г.

Діденко Анна

9-Б

ІІ м.

Почтарь В.Г.

Шнуренко Іванна

9-Б

ІІ м.

Почтарь В.Г.

Богацький Анатолій

9-Б

ІІІм.

Почтарь В.Г.

 

 

 

 

ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з української

філології

Кисільова Дар’я

Зайцева Марія

Залевська Ольга

7-В

8-В

10-А

ІІІ м.

ІІІ м.

ІІІ м.

Тараніна О.Ю.

Остапенко Т.П.

Тараніна О.Ю.

Речицька Вікторія

8-А

ІІІ м.

 Кочергіна С.В.

Шептій Аліна

8-В

ІІІ м.

 Остапенко Т.П.

Прєснякова Анастасія

10-А

ІІІ м.

 Тараніна О.Ю.

Бондаренко Аліна

11-Б

ІІ м.

 Михайлова О.М.

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з історії

Білик Єлізавета                                      8-А                       ІІ м.              Почтарь В.Г.

Харлан Богдан                                       8-Б                      ІІІ м.              Почтарь В.Г.

Потапова Поліна                                    8-Б                       ІІ м.              Почтарь В.Г.

Удовиченко Тарас                                  8-Б                       ІІ м.              Почтарь В.Г.

Зінченко Анна

9-Б

І м.

Купрієнко І.В.

Штепа Анастасія

11-Б

ІІ м.

Почтарь В.Г.

Тритяченко Аліса

9-А

ІІ м.

Купрієнко І.В.

Діденко Анна

Олійник Дар’я

9-Б

10-А

ІІ м.

І м.

Купрієнко І.В.

Купрієнко І.В.

Прєснякова Анастасія

10-А

І м.

Купрієнко І.В.

Бондаренко Аліна

11-Б

І м.

Почтарь В.Г.

Остапенко Роман

11-Б

ІІ м.

Почтарь В.Г.

Телюк Назар

Роєва Марія

11-А

10-А

ІІІм.

ІІ м.

Почтарь В.Г.

Купрієнко І.В.

ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з російської філології 

Залевська Ольга

10-А

ІІ м.

Дрюк Т.О.

Бондаренко Аліна

11-Б

ІІ м.

Дрюк Т.О.

Преснякова Анастасія

10-А

ІІІ м.

Дрюк Т.О.

Богацький Анатолій

9-Б

ІІІ м.

Петрова Г.Т.

Чуб Анастасія

11-А

ІІІ м.

Дрюк Т.О.

Демєнтьєв Олександр

9-А

ІІІ м.

Петрова Г.Т.

  ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з економіки

     Зінченко Анна

9-Б

ІІІ м

  

     Афенко Артур

    Маловічко Євгенія

    Маловічко Владислава

11-А

9-Б

9-Б

ІІІ м

ІІІ м

ІІ м

 

 ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з хімії

Ващенко Семен

11-Б

ІІІ м.

 Аушева Т.О.

Кисільова Даря

7-В

ІІ м.

 Аушева Т.О.

Зінченко Анна

9-Б

ІІ м.

 Аушева Т.О.

Кірносенко Юлія

Маловічко Владислава

Маловічко Євгенія

10-А

9-Б

 

9-Б

І м.

ІІІ м.

 

ІІІ м.

 Аушева Т.О.

 Аушева Т.О.

 

 Аушева Т.О.

 ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з фізкультури

Попова Ольга

11-Б

І м.

Миленька З.А.

Петрушенко Іван

11-Б

І м.

Солонський С.І..

ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з біології 

Потапова Поліна

8-Б

І м.

Божко Н.А.

Чуб Анастасія

11-А

ІІ м.

Божко Н.А.

Скрипник Аліна

10-А

І м.

Божко Н.А.

Маловічко Владислава

9-Б 

І м.

Божко Н.А.

 ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з астрономії 

Афенко Артур

11-А

І м.

Коновал С.В.

ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з фізики

Зінченко Анна

9-Б

ІІ м

Коновал С.В.

Кисільова Олександра

7-В

ІІ м

Коновал С.В.

Андреєв Микита

8-Б

ІІІ м

Коновал С.В.

Штепа Анастасія

11-Б

ІІІ м

Коновал С.В.

Портна Даря

7-В

ІІІ м

Коновал С.В.

 ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з юних знавців Біблії 

Філоненко Анна

10-А

Ім.

Іванова Т.І.

 

 

 

 

ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з географії

Лисевич Тетяна

8-В

ІІ м

Григоровська Е.О.

Головченко Антон

11-Б

ІІІ м

Григоровська Е.О.

Зінченко Анна

9-Б

ІІ м

Григоровська Е.О.

Шнуренко Іванна

9-Б

І м

Григоровська Е.О.

Фанкєєва Грейс

11-Б

ІІ м

Григоровська Е.О.

Скрипник Аліна

10-А

ІІ м

Григоровська Е.О.

Куропата Софія

8-А

ІІ м

Григоровська Е.О.

Нескородов Данило

Муха Діана

11-Б

8-А

ІІ м

ІІ м

Григоровська Е.О.

Григоровська Е.О.

ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з екології 

Олійник Даря

10

ІІ м.

Божко Н.А.

Ващенко Семен

11-Б

ІІІ м.

Божко Н.А.

Теляк Олеся

11-Б

ІІІ м.

Божко Н.А.

Печерський Максим

11-А

І м.

Божко Н.А.

Кіт Таміла

11-А

ІІ м.

Божко Н.А.

 ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з трудового навчання

Дегтярьов Олексій

9-Б

І м.

Душейко М.І.

Зоркіна Крістіна

 

8-В

І м.

Ліцкевич Г.І.

ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з інформатики 

Аранжий Руслан

9-Б

ІІ м.

Доля О.В. 

ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

олімпіади з інформаційних технологій 

Марченко Владислав

 11-Б

ІІІ м.

Доля О.В.

Фанкєєва Грейс

11-Б

ІІІ м.

Доля О.В. 

 ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ
олімпіади з психології 

Залевська Ольга

10-А

І м.

Бородай С.М.

Скрипник Аліна

10-А

І м.

Бородай С.М.

Зінченко Анна

9-Б

Ім.

Бородай С.М.

Плахтій Даря

10-А

ІІІ м.

Бородай С.М.

Шнуренко Іванна

9-Б

ІІІ м.

Бородай С.М.

Каратигіна Марина

10-А

ІІ м.

Бородай С.М.

Виличко Ева

10-А

ІІ м.

Бородай С.М.

Болмакова Дарина

11-А

ІІІ м.

Бородай С.М.

Штепа Анастасія

11-Б

ІІ м.

Бородай С.М.

Печерський Максим

11-А

ІІІ м.

Бородай С.М.

Діденко Анна

9-Б

ІІІ м.

Бородай С.М.

Коробка Марія

10-А

ІІ м.

Бородай С.М.

Турчаненко Лілія

11-А

ІІІ м.

Бородай С.М.

Кіт Таміла

11-А

ІІІ м.

Бородай С.М. 

 

ВІТАЄМО!
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ
олімпіади з французької мови

Матвєйченко Марія

9-А

І м.

Матвєєва А.С.

Роєва Марія

10-А

І м.

Матвєєва А.С.

Шептій Аліна

8-В

ІІ м.

Матвєєва А.С.

Коломієць Варвара

Кошкалда Юлія  

8-В

10-А

ІІ м.

ІІ м.

Матвєєва А.С.

Матвєєва А.С.

 ВІТАЄМО!
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ
олімпіади з німецької мови 

Фанкєєва Грейс

11-Б

  І м.

Усата О.В.

Речицька Вікторія

8-А

ІІ м.

Усата О.В.

Губка Дарія

Куропата Софія

Філоненко Анна

Штепа Анастасія

8-А

8-А

10-А

11-Б

ІІІ м.

ІІ м.

ІІ м.

ІІІ м.

Усата О.В.

Усата О.В.

Усата О.В.

Усата О.В.

 

  

ВІТАЄМО!
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ
олімпіади з англійської мови

 

Речицька Вікторія

8-А

ІІІм.

 Міфтахова Л.Г.

Бондаренко Аліна

11-Б

ІІ м.

Простолюдова О.В.

Філоненко Анна

10-А

ІІ м.

Свириденко О.М

Преснякова Анастасія

10-А

ІІ м.

Свириденко О.М.

Роєва Марія

10-А

І м.

Свириденко О.М.

Штепа Анастасія

11-Б

ІІ м.

Андрієвська Е.А.

Залевська Ольга

10-А

ІІ м.

Свириденко О.М.

Матвейченко Марія

Дементєв Олександр

Колесник Діна 

9-А

9-А

9-А

ІІІ м

ІІІ м

ІІІ м

Простолюдова О.В.

Простолюдова О.В.

Простолюдова О.В.

 

 

Останні новини