Ми відкриємо для Вас Світ знань!
More Website Templates at TemplateMonster.com!

Победители районных олимпиад 2016/2017 у.г.

ПІБ учня

Клас 

Місце

Вчитель

Біологія

Ващенко Семен Анатолійович

ІІ

Тразанова Т.О.

Тіщенко Антон Вікторович

ІІ

Тразанова Т.О.

Тютюнник Марина Олексіївна

ІІ

Тразанова Т.О.

Тютюнник Юлія Олексіївна

ІІ

Тразанова Т.О.

Андрієвська Софія Андріївна

ІІІ

Тразанова Т.О.

Назаренко Марія Андріївна

10б

ІІ

Тразанова Т.О.

Мазур Олег Володимирович

11Б

І

Тразанова Т.О.

Малишева Антоніна Вадимівна

11Б

ІІІ

Тразанова Т.О.

Інформатика

 

 

 

Шалімов Андрій Валерійович

10б

ІІІ

Щеголеватих О.Д.

Стахов Кирило Віталійович

10б

ІІ

Щеголеватих О.Д.

Рижков Валерій Анатолійович

10б

ІІ

Щеголеватих О.Д.

Холодков Гліб Сергійович

ІІ

Доля О. В.

Морщавка Андрій Сергійович

ІІ

Доля О. В.

Математика

 

 

 

Зінченко Анна Віталіївна

6-А

ІІІ

Пономаренко Н. А.

Маловічко Євгенія

6-А

ІІІ

Пономаренко Н. А.

Залевська Ольга

7-А

ІІІ

Назюта О. О.

Литвиненко Софія

7-Б

ІІІ

Назюта О. О.

Холодков Гліб Сергійович

ІІІ

Фідрік О. І.

Морщавка Андрій Сергійович

ІІІ

Фідрік О. І.

Логвиненко Марина Дмитрівна

10-Б

ІІ

Хімуха Т. А.

Єнгаличев Тимур Равільович

10-Б

ІІІ

Хімуха Т. А.

Горовенко Дмитро Романович

10-Б

ІІІ

Хімуха Т. А.

Чулаков Ігор Петрович

11-Б

ІІ

Фідрік О. І.

Галкін Ілля Сергійович

11-Б

ІІІ

Фідрік О. І.

Українська мова та література 

Залевська Ольга Володимирівна

7-А

І

Тараніна О.Ю.

Скрипнік Аліна Олегівна

7-Б

ІІІ

Залевська Б.Ю.

Штепа Анастасія Костянтинівна

8-В

ІІ

Остапенко Т.П.

Бондаренко Аліна Василівна

8-В

ІІІ

Михайлова О.М.

Приступа Дмитро Олегович

9-Б

ІІІ

Кочергіна С.В.

Логвиненко Марина Дмитрівна

10-Б

ІІІ

Кочергіна С.В.

Назаренко Марія Андріївна

10-Б

ІІІ

Михайлова О.М.

Камєнькова Марія Олегівна

11-А

ІІІ

Тараніна О.Ю.

Чулаков Ігор Петрович

11-Б

ІІІ

Тараніна О.Ю.

Фізика

 

 

 

Залевська Ольга Володимирівна

7-А

ІІ

Завидовська Н. В

Штепа Анастасія Костянтинівна

8-В

ІІ

Завидовська Н. В

Приступа Дмитро Олегович

9-Б

ІІІ

Завидовська Н. В

Холодков Гліб Сергійович

9-Б

ІІІ

Завидовська Н. В

Морщавка Андрій Сергійович

9-Б

ІІ

Завидовська Н. В

Логвиненко Марина Дмитрівна

10-Б

ІІІ

Троценко Н. В.

Чулаков Ігор Петрович

11-Б

ІІІ

Троценко Н. В.

Хімія

 

 

 

Ващенко Семен Анатолійович

8-б

ІІІ

Божко Н.А.

Верескун Владислав Віталійович

9-б

ІІ

Іщенко С.В.

Назаренко Марія Андріївна

10-Б

ІІІ

Іщенко С.В.

Когут  Дар′я  Ігорівна

10-Б

ІІІ

Іщенко С.В.

Рурак Владислав Олегович

11-б

ІІІ

Іщенко С.В.

Шаля Вікторія Сергіївна

11-б

ІІІ

Іщенко С.В.

Мазур Олег Володимирович

11-б

ІІІ

Іщенко С.В.

Фізична культура

 

 

 

Мусійченко Поліна

10-Б

ІІ м.

Миленька З.А.

Кодіров Віталій

11-А

ІІІ м.

Миленька З.А.

Трудове  навчання

 

 

 

Остапенко Ілля

11-Б

Ім.

Душейко М.І.

Проць Анастасія

8-Б

І м.

Дегтярьова Н.М.

Максименко Владислав

9-Б

ІІ м.

Душейко М.І.

Афенко Артур

8-Б

ІІІ м.

Душейко М.І.

Географія

 

 

 

Фанкеєва Грейс

8-В

І

Григоровська Е.А.

Копейка Олексій

10-Б

І

Григоровська Е.А.

Лютий Кирило

11-Б

І

Григоровська Е.А.

Паслова Марія

8-Б

ІІ

Григоровська Е.А.

Попова Ольга

8-В

ІІ

Григоровська Е.А.

Козирєва Єсенія

10-А

ІІ

Григоровська Е.А.

Сокол Роман

10-Б

ІІ

Григоровська Е.А.

Нескородов Даніїл

8-Б

ІІІ

Григоровська Е.А.

Колядюк Юлія

9-А

ІІІ

Григоровська Е.А.

Курило Ганна

9-Б

ІІІ

Григоровська Е.А.

Логвиненко Марина

10-Б

ІІІ

Григоровська Е.А.

Тиха Єлизавета

10-Б

ІІІ

Григоровська Е.А.

Єнгаличев Тимур

10-Б

ІІІ

Григоровська Е.А.

Англійська мова

 

 

 

Фанкеєва Грейс

8-В

ІІ м.

Андрієвська Е.А.

Коломоєць Ася

10-А

ІІ м.

Свириденко О.М.

Логвиненко Марина

10-Б

ІІ м.

Берднікова Т.І.

Чернявський Костянтин

10-А

ІІ м.

Свириденко О.М.

Марченко Владислав

8-В

ІІІ м.

Простолюдова О.В.

Бондаренко Аліна

8-В

ІІІ м.

Простолюдова О.В.

Каменькова Марія

11-А

ІІІ м.

Андрієвська Е.А.

ХVIІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика 

Залевська Ольга

7-А

І м.

Залевська Б.Ю.

Каменькова Марія

11-А

ІІ м.

Тараніна О.Ю.

Кисільова Дар’я

4-В

І м.

Северіна В.М.

Історія

 

 

 

Остапенко Роман

8-В

І м.

 Почтарь В.Г.

Мануйлова Мелані

9-А

І м.

 Купрієнко І.В.

Кулько Ігор

10-А

І м.

 Купрієнко І.В.

Халькевич Дар’я

10-А

І м.

 Купрієнко І.В.

Гамбург Сергій

11-А

І м.

 Купрієнко І.В.

Штепа Анастасія

8-В

ІІ м.

 Купрієнко І.В.

Фоміна Вікторія

9-А

ІІ м.

 Купрієнко І.В.

Морщавка Андрій

9-Б

ІІ м.

 Купрієнко І.В.

Демченко Влада

10- Б

ІІ м.

 Почтарь В.Г.

Северин Гліб

11-А

ІІ м.

 Купрієнко І.В.

Татунов Леонід

8-В

ІІІ м.

 Почтарь В.Г.

Каменькова Марія

11-А

ІІІ м.

 Темчура І.В.

Російська філологія 

Шаля Вікторія

11-Б

І м.

Петрова Г.А.

Сокол Наталія

11-Б

ІІ м.

Петрова Г.А.

Муризіна Марина

9-А

ІІІ м.

Дрюк Т.О.

Приступа Дмитро

9-Б

ІІІ м.

Дрюк Т.О.

Логвиненко Марина

10-Б

ІІІ м.

Дрюк Т.О.

Шаля Вікторія

11-Б

І м.

Петрова Г.А.

VІІ Міжнародний мовно-літературний  конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

Залевська Ольга

7-А

І м.

Тараніна О.Ю.

Німецька  мова

 

 

 

Каменькова Марія      

11-А

ІІ м.

Усата О.В.

Фанкеєва Грейс

8-В

ІІІ м.

Усата О.В.

Бондаренко Аліна

8-В

ІІІ м.

Усата О.В.

Правознавство

 

 

 

Гамбург Сергій

11-А

І м.

Почтарь В.Г.

Назаренко Марія

10-Б

ІІ м.

Почтарь В.Г.

Кулько Ігор 

10-А

ІІ м.

Почтарь В.Г.

Сечина Віолета

10-А

ІІ м.

Почтарь В.Г.

Башинська Анастасія

11-А

ІІ м.

Почтарь В.Г.

Муризіна Марина

9-А 

ІІІ м.

Почтарь В.Г.

Мануйлова Мелані

9-А

ІІІ м.

Почтарь В.Г.

Халькевич Дар’я

10-А

ІІІ м.

Почтарь В.Г.

Шейко Валерія

10-А

ІІІ м.

Почтарь В.Г.

Долгая Лада

11-А

ІІІ м.

Почтарь В.Г.

Астрономія

   

Холодков Гліб

9-БІІ м.Троценко Н.В.

Приступа Дмитро

9-БІІ м.Троценко Н.В.
Чулаков Ігор11-БІІ м.Троценко Н.В.

 

юні знавці Біблії

   
Штепа Анастасія8-ВІ м.Іванова Т.І.
Філоненко Анна7-АІІ м.Іванова Т.І.
Остапенко Роман8-ВІІ м.Іванова Т.І.
Холодков Гліб9-БІІ м.Іванова Т.І.
Буднік Дар’я10-БІІ м.Іванова Т.І.
Зінченко Анна6-АІІІ м.Іванова Т.І.
Єрмолаєва Ольга6-АІІІ м.Іванова Т.І.
Шнуренко Іванна6-АІІІ м.Іванова Т.І.
Телюк Олеся8-ВІІІ м.Іванова Т.І.
Морщавка Андрій9-БІІІ м.Іванова Т.І.