Ми відкриємо для Вас Світ знань!
More Website Templates at TemplateMonster.com!


 

Победители районных олимпиад 2015/2016

 

ПІБ Учня /клас /місце /ПІБ вчителя

Англійська мова                    

Брильова Євгенія Олександрівна    8       III      Міфтахова Л.Г.

Колядюк Юлія Андріївна      8       III      Гаркуша І.А.

Логвиненко Марина Дмитрівна      9       III      Бєрднікова Т.І.

Чернявський Костянтин Володимирович  9       II       Свириденко О.М.

Коломоєць Ася Владиславівна       9       II       Свириденко О.М.

Каменькова Марія Олегівна  10     II       Андрієвська Е.А.

Раєвська Дар’я Сергіївна       10     III      Андрієвська Е.А.

Василега Валерія Максимівна         10     III      Андрієвська Е.А.

Усата Валерія Костянтинівна 11     II       Міфтахова Л.Г.

Безуглий О лександр Олександрович      11     III      Міфтахова Л.Г.

Астрономія                          

Чулаков Ігор Петрович 10     ІІ       Завидовська Н.В.

Біологія                         

Назаренко Марія Андріївна  9       ІІІ      Грод  Я. В.

Адрієвська Софія Андріївна  8       ІІ       Грод Я.В.

Тютюнник Марина Олексіївна        8       ІІІ      Грод Я.В.

Тютюнник Юлія Олексіївна   8       ІІ       Грод Я.В.

Мазур Олег Володимирович 10     І        Тразанова Т.О.

Малишева Антоніна Вадимівна      10     ІІІ      Тразанова Т.О.

Гридасова Катерина Сергіївна        10     ІІ       Тразанова Т.О.

Лютий Кирило Анатолійович         10     ІІІ      Тразанова Т.О.

Сабадаш Дар’я Олександрівна       11     ІІІ      Тразанова Т.О.

Слабишева Марія Євгенівна  11     ІІ       Тразанова Т.О.

Географія                      

Курило Анна Сергіївна 8       ІІІ      Григоровська Е. О.

Колядюк Юлія Андріївна      8       ІІІ      Григоровська Е. О.

Тиха Єлизавета Ігорівна        9       ІІІ      Григоровська Е. О.

Сокол Роман Володимирович        9       ІІІ      Григоровська Е. О.

Козирева Євгенія Олегівна    9       ІІІ      Григоровська Е. О.

Лютий Кирило Анатолійович         10     ІІІ      Григоровська Е. О.

Бережна Анна  Олексіївна      11     ІІ       Григоровська Е. О.

Куркула Юта Євгенівна         11     ІІ       Григоровська Е. О.

Скляр Олександра Валеріївна        8       ІІІ      Григоровська Е. О.

Екологія                        

Назаренко Марія Андріївна  9       ІІІ      Божко Н. А.

Рурак Владислав Олегович   10     ІІІ      Божко Н. А.

Сабадаш Дар’я Олександрівна       11     ІІІ      Божко Н. А.

Осмоловська Софія Сергіївна         11     ІІ       Божко Н. А.

Гембач Микита Іванович        11     ІІІ      Божко Н.А.

Економіка                     

Тиха Єлізавета Ігорівна         9       ІІ       Маркова С.В.

Морщавка Андрій Сергійович        9       І        Маркова С.В.

Сеник Володимир Миколайович    10     ІІІ      Маркова С.В.

Онікійчук Олександр Олександрович      10     ІІ       Маркова С.В.

Корнієнко Володимир Володимирович  10     ІІ       Маркова С.В.

Перекупенко Анастасія Олександрівна    10     ІІ       Маркова С.В.

Чулаков Ігор Петрович 10     ІІ       Маркова С.В.

Юні знавці Біблії                   

Єрмолаєва Ольга Євгенівна  5       І        Іванова Т.І.

Зінченко Анна Віталіївна       5       І        Іванова Т.І.

Шнуренко Іванна Артемівна  5       І        Іванова Т.І.

Філоненко Анна Володимирівна    6       ІІІ      Іванова Т.І.

Тарарін Євгеній Володимирович   7       ІІ       Іванова Т.І.

Остапенко Роман Володимирович  7       І        Іванова Т.І.

Телюк Олеся Тарасівна 7       І        Іванова Т.І.

Штепа Анастасія Костянтинівна      7       І        Іванова Т.І.

Холодков Гліб Сергійович    8       І        Іванова Т.І.

Морщавка Андрій Сергійович        8       І        Іванова Т.І.

Жир Софія Юріївна      8       ІІ       Іванова Т.І.

 Буднік Дар,я Костянтинівна  9       І        Іванова Т.І.

Гридасова Катерина Сергіївна        10     І        Іванова Т.І.

Перекупенко Анастасія Олександрівна    10     І        Іванова Т.І.

Інформатика                           

Сокол Наталія Віталіївна       10     ІІІ      Доля О.В.

Страхов Кирило Віталійович          9       ІІ       Щеголеватих О.Д.

Шалімов Андрій Валерійович        9       ІІ       Щеголеватих О.Д.

Історія                           

Клименко Олександра Валеріївна  8       ІІ       Колінько О. С.

Фоміна Вікторія Дмитрівна   8       ІІ       Колінько О. С.

Кулько Ігор Владиславович  9       І        Купрієнко І. В.

Шейко Валерія Іванівна         9       ІІ       Купрієнко І. В.

Халькевич Дар,я Андріївна   9       І        Купрієнко І. В.

Гамбург Сергій Леонидович  10     І        Купрієнко І.В.

Башинська Анастасія Дмитрівна     10     ІІ       Купрієнко І.В.

Северин Гліб Сергійович       10     І        Купрієнко І.В.

Кононенко Єгор Данилович  11     І        Колінько О.С.

Дивуляк Крістіна Сергіївна   11     ІІ       Колінько О.С.

Харкевич Кароліна Валеріївна       11     І        Колінько О.С.

Креслення                     

Скляр Олександра Валеріївна        8       І        Тютюнник В.М.

Горовенко Дмитро Романович        9       І        Тютюнник В.М.

Гіріч Анастасія Андріянівна  10     І        Тютюнник В.М.

Титаренко Яна Володимирівна       11     І        Тютюнник В.М

Цимбал Владислав Ігорович 11     ІІ       Тютюнник В.М

Лягуша Дмитро Володимиров.       9       ІІІ      Тютюнник В.М

Математіка                    

Кравцов Мирослав Віталійович     11     ІІІ      Свиридова Н. В.

Чулаков Ігор Петрович 10     ІІІ      Фідрік О.І.

Логвіненко Марина Дмитрівна       9       І        Хімуха Т.А.

Єнгаличев Тимур Равільович         9       ІІІ      Хімуха Т. А.

Холодков Гліб Сергійович    8       ІІІ      Фідрік О.І.

Штепа Анастасія Костянтинівна      7       ІІ       Свиридова Н.В.

Дубяга Михайло Юрійович   7       ІІІ      Свиридова Н.В.

Залевська Ольга Володимирівна    6       ІІ       Назюта О. О.

Галкін Ілля Сергійович 10     ІІІ      Фідрік О.І.

Німецька  мова                       

Каменькова Марія Олегівна  10     ІІ       Усата О.В.

Базалук Олександра Владиславівна         11     ІІ       Усата О.В.

Право                  

Кулько Ігор Владиславович  9       ІІІ      Почтарь В. Г.

Сечина Віолетта Віталіївна    9       ІІІ      Почтарь В.Г.

Халькевич Дар,я Андріївна   9       ІІ       Почтарь В.Г.

Шейко Валерія Іванівна         9       ІІ       Почтарь В. Г.

Гамбург Сергій Леонідович   10     І        Почтарь В.Г.

Долгая Лада Володимирівна 10     ІІІ      Почтарь В.Г.

Чулаков Ігор Петрович 10     ІІ       Почтарь В. Г.

Башинська Анастасія Дмитрівна     10     ІІ       Почтарь В.Г.

Надєждіна Олекесандра Володимирівна 11     ІІІ      Почтарь В.Г.

Харкевич Кароліна Валеріївна       11     І        Почтарь В.Г.

Дивуляк Крістіна Сергіївна   11     ІІІ      Почтарь В.Г.

Психологія                    

Кононенко Єгор Данилович  11     І        Бородай С.М.

Сечина Віолетта Віталіївна    9       ІІ       Бородай С.М.

Халькевич Дар’я Андріївна   9       ІІ       Бородай С.М.

Литвинова Анна Антонівна    9       ІІ       Бородай С.М.

Харкевич Кароліна Валеріївна       11     ІІ       Бородай С.М.

Куликова Валерія Андріївна 9       ІІ       Бородай С.М.

Сеник Володимир Миколайович    10     ІІ       Бородай С.М.

Назаренко Марія Андріївна  9       ІІ       Бородай С.М.

Демченко Владислава Юріївна       9       ІІІ      Бородай С.М

Російська  мова і література                    

Логвиненко Марина Дмитрівна      9       ІІІ      Дрюк Т. О.

Трудове навчаня                    

Лібіч Макар Геннадійович     9       І        Душейко М.І

Остапенко Ілля Володимирович     10     І        Душейко М.І

Гіріч Анастасія Андріївна      10     І        ДегтярьоваН.М

Ноженко Анастасія Олегівна 8       ІІ       ДегтярьоваН.М

Українська мова і література                  

Бондаренко Аліна Василівна 7       ІІІ      Михайлова О.М.

Штепа Анастасія Костянтинівна      7       ІІ       ОстапенкоТ.П

Приступа Дмитро Олегович 8       ІІІ      Кочергіна С.В.

Муризіна Марина Сергіївна 8       ІІІ      ОстапенкоТ.П

Логвиненко Марія Дмитрівна         9       ІІІ      Кочергіна С.В.

Сокол Наталія Віталіївна       10     ІІІ      ТаранінаО.Ю.

Кононенко Єгор Данилович  11     ІІІ      Кочергіна С.В.


Фізика                           

Штепа Анастасія Костянтинівна      7       I        Завидовська Н.В.

Приступа Дмитро Олегович  8       II       Завидовська Н.В.

Чулаков Ігор Петрович 10     II       Троценко Н.В.

Холодков Гліб Сергійович    8       III      Завидовська Н.В.

Логвиненко Марина Дмитрівна      9       III      Троценко Н.В.

Куркула Юта Євгенівна         11     III      Завидовська Н.В.

Фізична культура                  

Кодіров Віталій Содікжонович       10     ІІІ      Бєлік В.П.

Ждан  Наталія Олегівна                11     ІІІ      Міленька З. А.

Хімія                    

Тищенко Антон Вікторович    8       ІІІ      Іщенко С.В.

Андрієвська Софія Андріївна  8       ІІІ      Іщенко С.В.

Литвин Микита Павлович       9       ІІІ      Іщенко С.В.

Кузін Дмитро Андрійович       9       ІІІ      Іщенко С.В.

Рурак Владислав Олегович    10     ІІІ      Іщенко С.В.