Нормативні документи

Наказ про участь у пілотному Проекті "Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейскі ідеї в українському колективі"

Ознайомитися з нормативними документами можна за наступним посиланням на офіційний сайт Міністерства oсвіти і науки України mon.gov.ua

Урядова телефонна "гаряча лінія"

У випадку скоєння насильства або загрози його скоєння відносно дітей Ви можете звернутись до наступних установ, органів.

Закони України:

"Про коррупцію" Про благодійництво та благодійні організації (Про засади запобігання і протидії корупції) (посилання  на сайт Верховної Ради України)

Про благодійництво та благодійні організації

Про доступ до публічної інформації

Про інформацію

Приказ Запорожской гимназии №6 от 28.11.2016 №465  " Про заходи щодо запобігання проявам корупції в гімназії №6"

Додаток до Наказу от 28.11.2016 №465  " Про заходи щодо запобігання проявам корупції в гімназії №6" "План заходів щодо профілактики корупційних діянь у гімназії №6"

Закони України:

"Про освіту"

"Про загальну середню освіту"

Укази Президента України:

"Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні"

"Про Державну премію України в галузі освіти"

"Про Національну доктрину розвитку освіти"

Концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

Державні стандарти

Методичні рекомендації, накази, листи МОН України

Лист МОН України від 16.02.2016 № 1/9-80 «Щодо атестації педагогічних працівників»

Лист МОН України від 17.08.2016 № 1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах»

1. Перелік нормативних документів для організації освітнього процесу в 2017-2018 навчальному році

2.

Інформаційна система КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Нормативно-правове і навчально-методичне забезпечення освітнього процесу

Державні стандарти

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року№ 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти»
  4. Постанова Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».