Нормативні документи

Урядова телефонна "гаряча лінія"

Ознакомиться с нормативными документами можно по следующим ссылкам (официальный сайт Міністерство oсвіти і науки,молоді та спорту України mon.gov.ua):

Державні стандарти:

Закони України:

"Про освіту"

"Про загальну середню освіту"

"О коррупции"Про благодійництво та благодійні організації (Про засади запобігання і протидії корупції) (ссылка на сайт Верховної Ради України)

Про благодійництво та благодійні організації

Про доступ до публічної інформації

Про інформацію

Приказ Запорожской гимназии №6 от 28.11.2016 №465  " Про заходи щодо запобігання проявам корупції в гімназії №6"

Додаток до Наказу от 28.11.2016 №465  " Про заходи щодо запобігання проявам корупції в гімназії №6" "План заходів щодо профілактики корупційних діянь у гімназії №6"

Укази Президента України:

"Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні"

"Про Державну премію України в галузі освіти"

"Про Національну доктрину розвитку освіти"

Накази Міністерства:

Наказ Міністерства № 528 від 03.05.2012 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 травня 2012 р. за № 750/21063 "Про затвердження Змін до Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні»"

від 21.08.2013 № 1222 "Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти"

від 02.06.2004 № 440 "Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітнього навчального закладу"

Лист Міністерства № 1/9-74 від 28.01.2014 "Щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів"

Лист Міністерства № 1/9-343 від 01.07.2014 "Про організацію навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін в основній школі"

Програми розвитку дітей

Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку  "Впевнений  старт"

Наказ МОН України від 16.06.2015 № 641 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах" (перейти)