Міжнародний конкурс ім. П.Яцика

6 лютого 2016 року у Запорізькій гімназії № 6 відбувся фінальний етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У фінальному етапі конкурсу взяли участь 43 учні та студенти загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які стали переможцями обласного етапу конкурсу.

Переможцям обласного етапу конкурсу були вручені грамоти від департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, дипломи, книги, іменні блокноти.

Почесними грамотами департаменту освіти і науки Запорізької ОДА за досягнуті успіхи у професійній діяльності та якісну підготовку переможця обласного етапу конкурсу було нагороджено 23 педагогічних працівника загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів області.

Для всіх учасників конкурсу, їх наставників педагогічний та учнівський колективи Запорізької гімназії № 6 підготували урочистий концерт.

Переможців фінального етапу буде визначено у березні 2016 року.

Конкурс з української мови був започаткований українським меценатом Петром Яциком, і на сьогодні є заходом, котрий  популяризує українську мову та культуру. У І етапі конкурсу взяли участь 10 240 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 1672 учні професійно-технічних навчальних закладів, 634 студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, 558 студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації області.