1.

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу відеоробіт національного проекту «Безпечна країна» Медвідь Вікторію, ученицю 5-А класу Запорізької гімназії №6 («TV-студія кабінет 14»)!

12 листопада 2019 року у Києві відбулося урочисте нагородження юних переможців Всеукраїнського конкурсу фото – та відеоробіт з безпеки дорожнього руху та протидії булінгу, що був ініційований та оголошений у травні цього року Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти та науки України та Міністерством інформаційної політики у рамках національного проекту «Безпечна країна».
В урочистому відкритті заходу взяли участь члени журі та почесні гості – народний депутат України VІІІ скликання Ігор Діденко , спеціаліст відділу державно-громадського управління освітою Міносвіти України Оксана Дятленко, в.о. Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський та заступник головного лікаря ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» Роман Деркач. Вони високо оцінили ідею реалізації такого конкурсу в Україні та зусилля організаторів, а також щиро привітали усіх фіналістів із заслуженою перемогою.
Нагадаємо, із травня по жовтень організатори конкурсу отримали більше тисячі робіт, авторами яких стали учні, вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів, студенти з усієї України. Було приємно відзначити таку небайдужість молоді до надзвичайно важливих соціальних проблем дитячого дорожньо-транспортного травматизму та булінгу (цькуванню) у закладах освіти. Переможці обиралися за результатами голосування експертного журі з урахуванням умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт, а також за результатами відкритого незалежного он-лайн голосування. Також у цьому році окремо власну трійку переможців у номінації «Краща відеоробота з безпеки дорожнього руху» обирала компанія «Єврокар» – офіційний дистрибютор автомобілів ŠKODA в Україні.

Цінні призи переможниці!

2.

Зйомка відеоролика «І було в нас щастя».

Учасники: учні 5-А та 9-Б класу.

Фото_1

Фото_2

Фото_3

3.

Участь у Проєкті «Комплексна програма протидії торгівлі людьми серед шкільної молоді в Запорізькій області», який реалізував Запорізький обласний благодійний фонд «Посмішка дитини»  за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Колектив «TV-студія кабінет 14» Запорізької гімназії №6  отримав Диплом в номінації «Найкращій емоційний відгук» (ролик «І було в нас щастя») Всеукраїнського конкурсу соціального відео «Я не для продажу» .

На Фестивалі соціального відео з протидії торгівлі людьми 20 грудня 2019 року, який відбувся в Crowbar  м. Запоріжжя. Під час фестивалю  відбувся перегляд відео переможців Всеукраїнського конкурсу соціального відео «Я не для продажу», нагородження, інтерактивна гра, безалкогольний фуршет та дискотека.

Фото_1