Калейдоскоп класних заходів

Класні заходи 1-4 класи
Виховна робота – це той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім. Навіть карантин не може стати перепоною для формування правильних цінностей та всебічного розвивитку учнів. Класні керівники нашої гімназії чудово знають нюанси організації виховної роботи.
Вони, по-перше, мали викликати зацікавленість з боку учнів, по-друге, мотивацію та їхню увагу. А формат карантинного навчання додав нових форм роботи: організація активу класу дистанційно, використання соцмереж для виховної роботи, виховна година в онлайн-режимі, і звичайно, налагодження контакту вчитель – учень – батьки.
Ось які КЛАСНІ ЗАХОДИ пройшли в нашійгімназії за результатами 1 семестру:
1-4 класи:

19 01 2021 Разместил: admin