Дитячий будинок Сонечко

Напередодні зимових свят, коли всі діти із нетерпінням чекають на подарунків від Св.Миколая та Діда Мороза, ми всі разом на певний час перетворилися на чарівників та подарували віру в диво!

9-В клас, Комітет самоврядування та батьки гімназистів організували та провели  БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ "Подаруємо диво дитині"!

Зовсім поруч з нами підростають маленькі діточки, до яких добрі чарівники зими можуть прийти тільки завдяки НАМ!  Діти-сироти із дитячого будинку "Сонечко" написали зворушливі  листи Миколаю та Діду Морозу.

Протягом двох тижнів колектив гімназії збирав необхідні  для дітей-сиріт іграшки та супутні товари. 9 грудня чарівники із 9-В класу передали подарунки до дитячого будинку.

Ми щиро вітаємо з прийдешніми святами кожну дитину і бажаємо всім мати своє тепле, затишне і рідне сімейне коло!

17 12 2020 Разместил: admin