День самоврядування!

01.10 вперше в гімназії відбувся День учинівського самоврядування. Учні спробували себе у ролі вчителів та адміністрації школи. Протягом дня учні вчили своїх однокласників, а вчителі згадали юні роки та сіли за парти. Адміністрація та керівництво гімназії мали можливість випити зайву філіжанку кави, бо цього дня контроль за роботою гімназії здійснювали учні. Кожен учитель-предметник завчасно обрав із класу найвідповідальнішого учня, який і став учителем. А на посаду адміністрації було проведено конкурс, і після співбесід адміністрація обрала собі заміну. Для вчителів цей день став цікавим, позитивним, приємним та дав досвід та можливість подивитися на учнів, як на свідомих партнерів. А ось учням довелося попрацювати та усвідомити всю трагедію, з якою стикається вчитель кожного дня)). Для нашої школи цей день став дуже пізнавальним та цікавим. Усі учні та вчителі  були раді спробувати себе в інших ролях та отримали багато приємних емоцій та вражень. Нашій школі вдалося пережити цей чудовий навчальний день з насолодою!

05 10 2020 Разместил: admin