Тиждень здоров'я!

З 21 по 25 вересня в нашій гімназії вирував, кипів, вибухав позитивом та емоціями щорічний традиційний Тиждень здоров’я. Цього року  учні із Комітету Самоврядування вирішили оновити традиції і відзначити День здоров’я зовсім по іншому.

Кожного дня всі гімназисти з 5 по 11 клас просували та лобіювали один із аспектів здоров’я. Це виражалося у певному дрескоді та різноманітних флешмобах, акціях та інших заходах:

Понеділок був днем Здорової їжі. Ми підтримали бажання та прагнення харчуватися корисними продуктами   червоним кольором та флешмобом «Я - те, що я їм!»

Вівторок був днем Позитиву та спорту. Учні, учителі та працівники гімназії вийшли на ранкову активну Руханку. Це було неймовірно весело! Жовтий колір допоміг підкреслити радість цього дня.

Середа покликала всіх розслабитися і відпочити. В зеленому кольорі ми вчилися медитації просто на перервах.

Четвер став Днем соціального здоров’я.  Діти та дорослі говорили компліменти та слова подяки один одному і символом дружби та поваги став синій колір.

П’ятниця внесла гармонію в наше життя. Інь і Янь – чорний та білий – кольори гармонії були символом цього дня. Багато хто взяв участь у фото флешмобі!

Учні 8 класів провели квест «Мандрівка країною здоров’я»  для 4х класів. Активні, веселі та пізнавальні завдання виконали учні початкової школи.

Крім того в кожному класі, з 1 по 11, було проведено свій власний Урок здоров’я.

Ми прагнемо до здорового способу життя не тільки в ці дні. Культура бережливого ставлення до себе і підтримки власного здоров’я міцно тримається  у свідомості наших гімназистів.

Тож, будьмо здорові!

28 09 2020 Разместил: admin