З 10 по 14 лютого у початковій ланці гімназії відбувся предметний тиждень.

Тему тижня «Математична компетентність, як основний складник формування особистості школяра початкової школи» присвячено року математики, який оголошено в Україні.

Учителі, батьки та учні були активними учасниками спланованих заходів. Учні перших класів підготували виставку малюнків «На що схожа цифра?» Цікаві роботи сприяли розвитку творчого мислення першачків.

На паралелі других класів відбулась інтелектуально-математична гра «Розумники - розумниці». Учні працювали в командах, вирішували логічні завдання, ребуси, з’ясовували, які предмети знаходяться в чарівній скриньці.

Батьки учнів приготували для дітей відео запитання, що стало справжньою несподіванкою для них. Учні завзято виборювали перемогу. Кожна команда отримала  в подарунок «Сову», як символ знань та мудрості.

Вчителі третіх класів влаштували на своїй паралелі математичний Брейн-ринг. Цікавинкою цього змагання стала організація команд. Діти лише під час конкурсу дізналися, що команди будуть змішані. У кожній команді змагалися учні з різних класів. Учні продемонстрували справжню командну роботу.

Підсумком предметного тижня стали «Методичні посиденьки» вчителів початкової ланки та вчителів математики за темою: «Наступність у вивченні математики між початковою та середньою ланками освіти». Таке спілкування дало змогу знайти спільні грані між навчальними  програмами та вимогами до формування математичної компетентності учнів, які ставить учитель початкової  та середньої ланки.

04 03 2020 Разместил: admin