Увага! Он-лайн голосування! Міська педагогічна виставка!

До уваги педагогічних працівників, учнів, батьків!
Відкриття on-line голосування Міської виставки педагогічних технологій

На виконання наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради  від 04.10.2019 р. № 398 р «Про проведення ІХ Міської виставки педагогічних технологій у 2019-2020 навчальному році» доводимо до Вашого відома, що у період з 01.02.2020 по 21.02.2020 р. розпочнеться робота з визначення on-line рейтингів перспективного педагогічного досвіду на сайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради osvita.city.

Відеоінструкція щодо участі в on-line голосуванні.

Голосуйте за наших учасників:

Фідрік Оксана Іванівна - номінація виставки: «Нова українська школа: оновлення змісту викладання навчальних предметів», секція: «Математика»

Міфтахова Лілія Григорівна - номінація виставки: «Нова українська школа: оновлення змісту викладання навчальних предметів», секція: «Іноземні мови»

Солонський Сергій Іванович - номінація виставки: «Нова українська школа: виховання і розвиток» , секція: «Виховна взаємодія»

05 02 2020 Разместил: admin