" Сім`я та школа в правовому полі"

13.11.2019 в актовій залі гімназії відбулося перше із серії запланованих в цьому навчальному році занять батьківської школи. тема:" Сім`я та школа в правовому полі". Від кожного гімназійного класу ( з 1 по 11 класи) були представники батьківських класних колективів. Мета такого заходу - розгляд актуальних питань для ефективної взаємодії всіх учасників освітнього процесу. Засідання не залишило байдужим жодного з батьків. Вчитель правознавства Почтарь В.Г. ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами в освітній галузі. А саме: Законом України "Про освіту" щодо прав та обов`язків батьків, Сімейним кодексом України та іншими документами щодо булінгу. Для кожного класу було розроблені та роздруковані пам`ятки. Практичний психолог гімназії Бородай С.М. роз`яснила слухачам поняття булінгу, чим булінг відрізняється від конфлікту та інші аспекти відносин "вчитель-учень", "учень-батьки", "вчитель-батьки", тощо. Сподіваємося, що представники батьківських колективів ознайомлять всіх батьків з питаннями, що розглядалися на цьому заході. Педагогіка партнерства в дії!

15 11 2019 Разместил: admin