Акція "Чисте місто"!

З метою підвищення рівня екологічної свідомості та здоров’я підростаючого покоління, збереження довкілля та благоустрою міста, активізації просвітницької та природоохоронної діяльності у гімназії ми традиційно беремо участь у міській акції «Чисте місто».

Протягом вересня 2019 року в нашій гімназії проведено  трудові десанти, заходи з благоустрою пришкільної території, «Уроки доброти» (щодо гуманного поводження з тваринами), Єдиний урок «Небезпечні карантинні рослини та правила поводження з ними», заочна виставка домашніх тварин «Мій друг». Учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Мешканці наших вулиць» та посіли призові місця. Комітет Самоврядування учнів 5-11 класів виступив з екоініціативою «Почни з себе!» і поділився досвідом з представниками самоврядування навчальних закладів району, небайдужих до справи рятування планети.

Ми свідомо ставимося до охорони природи та продовжуємо екологічний рух в гімназії!

10 10 2019 Разместил: admin