1 жовтня ми відзначили День людей похилого віку!

Картинки по запросу день людей похилого віку 2019

1 жовтня ми відзначили День людей похилого віку. Традиційно в цей день ми проводимо фестиваль смаколиків «Бабусині рецепти» серед учнів 5-11 класів. Майже у кожному кабінеті протягом дня відбувається виставка-дегустація солодощів, а після уроків діти з класними керівниками насолоджуються чаєм із печивом та пирогами. В класах формуються книги з рецептами, якими ми ділимось один з одним. Під час презентацій блюд діти розповідають про процес приготування, який відбувався в родині.

Учні початкових класів традиційно проводять години спілкування «Витоки мудрості», на яких розповідають про своїх бабусь та дідусів та тематично оформлюють дошки.

Ми дуже любимо це свято та намагаємося висловити свою повагу всім людям похилого віку!

02 10 2019 Разместил: admin