Перший дзвоник!

Початок Нового навчального року в нашій гімназії відзначається традиційно урочисто і яскраво.

2 вересня учні 5-11 класів зустріли на шкільному подвір’ї наймолодших школярів. Схвильовані та по-святковому одягнені першочки пройшли «Коло пошани» та отримали привітання та подарунки від старшокласників. Учні 6 та 7 класів зустріли свій перший день навчання великим спортивним святом «Спорт – це успіх!» . Учні 2-4 класів отримали привітання від волонтерської групи старшокласників під час свого Першого уроку.

3 вересня учні 10-А класу організували та провели для перших класів традиційне Свято першокласника, на якому танцювали, веселили та настроїли наймолодших школярів на позитив.

Стартували ми весело та дружно! Вітаємо всіх гімназистів, батьків та вчителів з новим навчальним роком

05 09 2019 Разместил: admin