Учні нашої гімназії 10-Б класу взяли участь у Конкурсі з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія».

Учні нашої гімназії 10-Б класу Сокол Станіслав та Бондаренко Аліна в межах проекту свого класу «Правова консультація» під керівництвом учителя права Почтар В.Г. взяли участь у Конкурсі з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія». Старшокласники відзняли відеоролик з презентацією проекту, де розповіли про те, яким чином мають намір змінювати світ на краще. Ми сподіваємося на перемогу наших гімназистів і підтримуємо їх!

Цікаво, що переможці Конкурсу отримують посвідчення учасника Бюро змін «Дитяча Демократія», а по закінченні терміну роботи у Бюро – Сертифікат із зазначенням виконаного проекту, також вони матимуть можливість стати учасниками тренінгової програми «Дитяча Демократія».

28 02 2019 Разместил: admin