12 лютого учні 11х та 9х нашої гімназії зустрілися за круглим столом з воїнами-афганцями членами Спілки ветеранів Афганістану Комунарського району, воїнами інтернаціоналістами Ніною Гурською, Юрієм Кочуром, Геннадієм Докашенко та Юрієм Сорокіним.

Тридцять років пройшло після закінчення війни в Афганістані ... Кожен із сотень тисяч, що пройшли через цю війну став частиною Афганістану, частиною його землі, яка так ніколи і не змогла поглинути всієї крові, пролитої  в ньому. А Афганістан став частиною кожного, хто воював там. В серцях багатьох людей ця війна залишила незагойну рану.

Щороку 15 лютого ми згадуємо цей день з болем в серці, щороку з сумом люди несуть квіти до пам'ятника загиблим під час виконання військового обов'язку.

До цього дня ведуться суперечки, що ж це була за війна: захист інтересів країни або історична помилка радянського керівництва?

Що б сьогодні, ні говорили, ми не повинні забувати про те, що на афганській землі загинула велика кількість радянських солдатів, які просто виконали військовий обов'язок. Учасники бойових дій проявили справжній героїзм, самовідданість, любов до Батьківщини. Вони виконали свій обов'язок, зберегли вірність військовій присязі. Для нас афганські події повинні стати уроком. Ми повинні знати і пам'ятати ...

13 02 2019 Разместил: admin