23 січня відбулися збори батьківської ради Запорізької гімназії №6.

23 січня відбулися збори батьківської ради Запорізької гімназії №6. До порядку денного було включено наступні питання:

1. Про виділення бюджетних коштів для гімназії у першому семестрі 2018-2019 навчального року.  (Доповіла  в.о.директора гімназії №6 Т.А. Хімуха)
  2. Звіт «Про рух грошових коштів БФ «Альма Матер»   (Доповіла  бухгалтер фонду Євсєєва-Резнікоа Н.А.)
  3. Організація харчування учнів у 2019 році. (Доповіла  в.о.директора гімназії №6 Т.А. Хімуха)
  4. Вибори у склад Піклувальної ради гімназії на 2019 рік.
  5. Надання відповідей на запит щодо об`єкту будівництва напроти центрального входу Запорізької гімназії №6  від Департаменту містобудівництва і архітектури, управління земельних ресурсів, державної будівельно-архітектурної інспекції. (Доповіла  в.о.директора гімназії №6 Т.А. Хімуха)
  6. Проекти гімназистів . (учні 10 класів, 11 класів).
  7. Про необхідність матеріальної допомоги від БФ «Альма Матер» та проведення  благодійного ярмарку  на підтримку учня 6-А класу Дениса Третяченко.

06 02 2019 Разместил: admin