Акція "Чисте місто"

З 3 вересня і до 12 жовтня учні та працівники нашої гімназії брали участь у міській екологічній акції «Чисте місто».

Багато корисних справ було зроблено. Особливо активним та завзятим був 8-А клас, який в межах екологічного проекту організував та провів цікаві та пізнавальні заходи. Завдяки учням 8А та 8Б класів в гімназії з’явився ще один мальовничий куточок з культурними рослинами.

Учні 5-11 класів взяли участь у традиційній трудовій акції «Обличчя гімназії», яка триватиме ще до кінця листопада. Всі пришкільні ділянки сяють чистотою та звільняються від сміття і опалого листя.  Кафедра природничих наук підготувала підборку пізнавальних та суспільно-корисних тематичних відеороликів для перегляду в межах шкільного телебачення. Учні початкових класів брали участь у виставці екомалюнків «Природа рідного краю». Із завершенням Місячника «Чиста місто» не завершується наша робота щодо екологічної освіти та боротьби за чисту планету. Ми втілюємо екологічні проекти та готуємося провести масштабний Місячник екології у квітні 2019року.

17 10 2018 Разместил: admin