Запрошуємо Вас до Нової української школи гімназії

Запрошуємо  Вас  до Нової  української школи гімназії

Кожен день наших  першачків  сповнений позитивними емоціями, новими відкриттями, цікавими  іграми в колі друзів та дорослих.
  Ранкові зустрічі допомагають налаштуватися на позитивне спілкування та роботу протягом дня.  Учні підтримують один одного компліментами, співають пісні, будують плани на  навчальний день.

Однією з цікавинок Нової української школи стало використання дидактичної гри «6 цеглинок» на різних навчальних предметах.   Такі форми роботи допомагають учителю формувати позитивну мотивацію до навчання, розвивають уміння працювати в групі, формуючи навички ефективного спілкування з однолітками.

Уроки інтегрованого курсу  «Я досліджую світ»  формують природничу та екологічну компетентність школярів. Дозволяють учителю залучати батьків до спільної творчої діяльності разом з дітьми. Результатом такої співпраці в 1-А класі стала цікава виставка робіт учнів  «Дари осені»

11 10 2018 Разместил: admin