«ЕкоФорум-2018»

31 травня та 1 червня 2018 року учні нашої гімназії під керівництвом вчителя біології та екології Божко Нелі Анатоліївни взяли активну участь у Міжнародному екологічному форумі «ЕкоФорум-2018», який проходив у Запоріжжі.
31 травня учениці 6-А класу Потапова Поліна разом та 3-Б класу Потапова Вікторія провели майстер клас для учасників екологічного форуму «Друге життя пластику», привертаючи увагу доекологічної проблеми переробки пластикових виробів. Їх робота отримала схвальні відгуки та подяку від  учасників майстер класу.
1 червня в екологічному форумі «Еко Форум-2018» взяла участь учениця 10-Б класу Андрієвська Софія, яка виступила на засіданні круглого столу зі своїм проектом «Велосипедна стоянка біля Запорізької гімназії № 6», за розробку якого вона перемогла у Міському екологічномуконкурсі «Екологічні ініціативи», зайнявши почесне І місце.

05 06 2018 Разместил: admin