Ми відкриємо для Вас Світ знань!
More Website Templates at TemplateMonster.com!

ШКІЛЬНІ НОВИНИ

«Академія проектного менеджменту»

 

5 квітня на базі Запорізької гімназії № 6 відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області відбувся тренінг дляпедагогічних працівників міста Запоріжжя в рамках проекту «Академія проектного менеджменту».

Заступник директора Запорізької гімназії № 6, тренер з фандрейзингу Романець Інна Олександрівна проводила навчання освітян з написання грантових проектів, як ефективного способу залучення позабюджетних коштів. В межах проекту «Академія проектного менеджменту» педагогічні працівники опанували навичками написання проектів та їх розробкою в сфері освіти, що надає їм можливість брати участь в соціальних та грантових програмах.

Заступник директора з виховної роботи Кузнецова О.В. ознайомила з досвідом гімназії з написання проектів, які отримали гранти за поточний навчальний рік («Гандбольний майданчик», «Медіа зони гімназії»).

До учасників тренінгу із настановою звернулася директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Юлія Валеріївна. Учасники ознайомилися з основами написання проектів та спробували себе у ролі членів конкурсної комісії з відбору проектів.

 

 


Вернуться
09 04 2018 Разместил: admin