Конкурс FRESHview: найкращий відгук на художній твір іноземною мовою

Організатором Конкурсу є факультет іноземної філології Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет».  Міський конкурс «FRESHview» це -  відгук іноземною мовою про прочитаний художній твір» для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Одним із переможців  Конкурсу став Чернявський Костянтин, учень 11 А класу (II місце), який був відзначений сертифікатом Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет» та Дипломами за “сміливість у відстоюванні власної точки зору”, за “оригінальність до підходу до презентації прочитаного твору”, за”вдале співвіднесення мовленнєвої  та візуальної презентації прочитаного твору” та за “глибоке розуміння психологічного виміру твору”.

Дипломом конкурсу була також нагороджена Гриб Катерина, учениця 9 В класу, за “переконливу аргументацію власного погляду на прочитаний твір”.

Вчителі, які підготували учасників Конкурсу, Свириденко О. М. та Простолюдова О. В.  були відзначені Подяками ректора ЗНУ та декана ФІФ.

Вітаємо!!!

02 04 2018 Разместил: admin