На кафедрі початкових класів проведено предметно-методичний тиждень

На кафедрі початкових класів проведено предметно-методичний тиждень за темою «Метод проектів, як засіб ефективного та якісного навчання молодших школярів в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти».

Предметний тиждень почався з проведення  благодійної акції 1-А класу  «Допомога безпритульним тваринам». У межах проекту «Про братів наших менших», учні класу разом зі своїми  батьками приготували смаколики. На отримані від реалізації гроші придбали корм для тварин та передали його до притулку. (Куратор Коблицька О.Д.)

Учні гімназії підтримали добру справу 1-А.

1-Б клас на уроці природознавства презентував свій проект «Хто живе в моїй оселі». Підсумком роботи над проектом стала пам’ятка для тих хто хоче завести домашнього улюбленця.

Памятка по уходу за домашними животными

1. Прежде чем завести животное в доме, надо узнать, а все ли   члены семьи согласны. Не стоит брать питомца, если даже  кто-то один против этого. Животное в доме должно быть   желанно для всех.
  2. Животное должно быть обеспечено регулярным и достаточным питанием.
  3. Не забывайте вовремя убирать за вашим питомцем.
  4. Ухаживайте за шерстью.
  5. Следите за гигиеной животного (уход за когтями, зубами, ушами, глазами, вовремя купать).
  6. Играйте со своим питомцем.
  7. Животным нужен свежий воздух, не забывайте о прогулках (особенно важно для собак).
  8. Своевременно лечите животных (прививки, профилактические осмотры).

Дети! Помните, вы несёте ответственность за своего маленького друга!

На уроці діти з цікавістю давали поради іншим щодо опіки над домашніми улюбленцями. (Учитель класу – Бевз С.А). Учитель на уроці використовували прийоми роботи ТРоВЗ, що  допомогло зробити роботу над проектом цікавою та захоплюючою для всіх учнів.

Проект під назвою "Збережемо природу разом" реалізовано учнями 2-А класу разом з куратором Трубчаненко І.С. Впродовж роботи над проектом учні всіляко допомагали природі та розробили пам’ятку «Як ми можемо зберегти довкілля»

Проект «Пташина їдальня» учнівського колективу 2-Б класу та куратора Цвентарної О.Г. було реалізовано зусиллями учнів та батьків класу.

Під час роботи  над проектом учні переносили отримані знання на практику, вчилися працювати в команді.

Учні 2-В класу стали учасниками міжпредметного творчого проекту «Здравствуй, гостья Зима». На уроках образотворчого мистецтва діти створювали зимові пейзажі, на уроках російської та української мови – сенкани на тему «Зима», на математиці розв’язували задачі на зимову тематику, на природознавстві вивчали особливості зимівлі тварин.

Учні 3-А та 4-А класу (куратор Куцова Л.А, куратор Воробкало Л.В.) презентували свій проект «Ранкові зустрічі». Скарбничка різноманітних вітань, які використовують учні разом з Людмилою Адамівною т а Людмилою Василівною на початку навчального дня, сприяють  позитивному настрою учнів, налаштовують на співробітництво та взаєморозуміння.

Учні 3-Б класу презентували проект «Масляна». Діти разом з куратором Куриленко В.О. ознайомили гостей свята з традиціями святкування Масляної в Україні та залучили  запрошених до проведення обрядів святкування.

Результатом проектної діяльності учнів 3-В класу, батьків  та куратора Павлюкової Д.В. став фестиваль «Я-особистість». Участь у проекті дала можливість  кожній дитині відчути себе особливим й неповторним, розкрити свою особистість з різних боків, познайомити однокласників із родиною, традиціями, цінностями.

Учні 4-А класу  презентували свій проект «Дорослі, вас просять діти - ми жити хочемо на чистій планеті». Робота над проектом змусила замислитися над питанням чистоти навколишнього середовища. Результатом роботи над проектом стала висадка саджанців рослин на території шкільного подвір'я.

27 03 2018 Разместил: admin