Тиждень історії

Звіт

про проведення тижня історії

На виконання річного плану роботи гімназії на 2017-2018 н.р; та з метою  підвищення інтересу учнів до вивчення предмету історія, удосконалення форм і методів організації навчально-виховного процесу,  виховання свідомих громадян України,  в період з 22.01.2018 по 26.01.2018року  в гімназії проведено тиждень історії.

Важко переоцінити роль історичних знань для життя людини, адже саме досвід минулого сприяє формуванню свідомої особистості, яка здатна орієнтуватися в сучасних політичних та соціокультурних процесах. На сучасному етапі нагальною потребою є виховання у школярів активної громадянської позиції, рис патріотизму, релігійної та національної терпимості, що не можливо без поширення історичних знань. Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, стимулюванням творчої активності учнів.

Учителями історії та учнями профілю було підготовлено стенд До Дня Соборності та Битви під Крутами. Було організовано роботу лекторських груп « Історичний вісник», щодо  річниці Соборності України, Бій під Крутами, 100- річчя УНР. Лекторська група учнів 10-А, 11-А класів (гуманітарного профілю), підготовлені Купрієнко І.В. що сприяє підвищенню пізнавального інтересу учнів до історії нашої держави та почуття патріотизму. Для учнів гімназії були показані документальні фільми пов’язані з 100-ми роковинами Української революції.

Учні 5 –В класу уважно слухають лекторів.

Для учнів 5 класів вчителем Тимчурою І.В. був проведений усний журнал «Національна символіка України».

Основна мета:  ознайомити учнів з історією національних  символів України – прапора, герба, гімну.

Сприяти формуванню національної свідомості учнів, вихованню почуття патріотизму.

5-В клас

5- Б клас

Серед учнів  6 класів проведена історична гра  « Історія Еллади» вчитель Почтарь В.Г., мета гри: закріпити та розширити знання з історії Стародавньої Греції

Конкурс проектів « Якби я був президентом України».

Серед учнів 7 класів проведено Брейн –ринг « Подорож у Середньовіччя» вчитель Купрієнко І.В. метою даного заходу було розширити знання учнів та прививати інтерес до історії .

З метою популяризації серед учнів школи необхідності вивчення історії рідної держави,  виховання почуття патріотизму, любові до нашої Батьківщини, було проведено для учнів 8 класів конкурс – захист презентацій з теми: « Козацький період в історії України». Вчитель Тимчура І.В.

В рамках проведення заходів присвячених до 100-річчя Української революції команда « Гімназисти» учнів гімназії 10-11 класів прийняла участь у міській грі – лото «100-річчя Української революції, де показала відмінні знання і посіла I місце та нагороджена грамотою. Гра відбулася на базі Запорізького центру патріотичного виховання.

« Гімназисти» у грі.

Нагородження переможців

В рамках тижня історії були нагороджені 11 учні гімназії 8-11 класів за участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі « Я- козацького роду», які посіли I-III місця

05 02 2018 Разместил: admin