Ми відкриємо для Вас Світ знань!
More Website Templates at TemplateMonster.com!

ШКІЛЬНІ НОВИНИ

«Сучасні заклади освіти – 2017»

 

Вітаємо колектив Запорізької гімназії № 6 та директора Бєлік Людмилу Володимирівну з перемогою на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017», яка проходила 16-18 березня 2017р. у м. Києві.

За підсумками участі колектив гімназії № 6 було нагороджено Золотою медаллю, Дипломом Міністерства освіти і науки України «За активну участь у створенні сучасної системи національної освіти», Почесною грамотою виконавчого комітету Запорізької міської ради «За вагомий внесок у розвиток освітньої системи м. Запоріжжя та успішну презентацію перспективного досвіду на міжнародному рівні».

На виставці було презентовано перспективний досвід роботи Запорізької гімназії № 6 (заступник директора з НВР Романець Інна Олександрівна), до тематичних номінацій надійшли роботи: «Розвиток життєвих компетенцій на засадах упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в позакласній роботі класного керівника» (вчитель української мови та літератури, класний керівник Кочергіна Світлана Віталіївна), «Психолого-педагогічний супровід профілактики негативного впливу інформаційного простору на свідомість учнівської молоді», «Система роботи психолога закладу освіти з питань розвитку творчої особистості»(Бородай Світлана Миколаївна, практичний психолог).


Вернуться
05 04 2017 Разместил: admin