До уваги батьків!

В соціальних мережах розповсюджується фейкове повідомлення,що на 18-19 березня 2017 рокуоднією з суїцидальних спільнот заплановане масове самогубство підлітків.

З’ясовано, що спочатку фейкова інформація розповсюджувалась в Російській Федерації, а тепер настала черга України. Мета зловмисників – нагнітання істерії, моральна паніка, що полягає у поширенні в українському суспільстві істерії щодо проблеми масових самогубств в дитячому середовищі, які нібито загрожують безпеці суспільства та його моральним цінностям.

Шановні батьки, просимо 18-19 березня провести час разом з дітьми, не  залишати дітей без нагляду. Не допустити потрапляння дітей у такі групи, рекомендуємо приділяти більшу увагу психологічному стану дітей!

Додаткова інформація розміщена на сайті Національної поліції Запорізької областіhttps://zp.npu.gov.ua/uk/publish/article/151085

Телефон для повідомлень про скупчення дітей на території школи 067 778 37 10, 066 475 33 64 (Сур Олександр Іванович, ст. лейтенант поліції, начальник ювенальної превенції)

16 03 2017 Разместил: admin